Dlaczego Przedszkole Ekoraj w Bogdanowie?

To przedszkole jest przyjazne dzieciom, ich rodzicom, a także przyrodzie. Świadczy o tym nie tylko jego położenie, które zapewnia przedszkolakom doskonałą bazę do zajęć w plenerze, ale także możliwość odkrywania w sposób świadomy uroku przyrody i nabywaniu nawyków dbania o nią. W tych czasach, kiedy ludzkie zachowania unicestwiają przyrodę, warto już od małego dziecka kształcić postawy proekologiczne. To nowe pokolenie dorastające w Przedszkolu Ekoraj ma szansę nabyć ekologicznego sposobu myślenia i zachowania. Poprzez zaoferowanie w naszym przedszkolu w Bogdanowie edukacji ekologicznej dajemy szansę maluchom na ukształtowanie świadomego, przyjaznego odnoszenia się do natury i wszelkich form życia, a także własnego ciała i umysłu. A jak mówi stare porzekadło: „czym skorupka za młodu nasiąknie…”, dlatego właśnie ważne jest, aby od najmłodszych lat w dziecku taką postawę kształcić.  Życie w harmonii z otaczającym nas światem, to podstawa kształcenia siebie. Przedszkole Ekoraj w Bogdanowie w harmonijny, niewymuszony sposób oferuje edukację w przyjaznym środowisku, pozwalającym odkryć własne talenty i daje możliwość twórczego rozwoju.

Nauka poprzez zabawę

Przedszkole Ekoraj powstało po to, by dzieci w wieku od 9 miesiąca życia do 6 lat mogły w przyjaznym środowisku poznawać siebie, realia otaczającego świata i uczyć się zasad życia w społeczeństwie. Jednak, żeby tego nauczyć, trzeba też umieć spojrzeć na życie oczami dziecka. Dzięki kadrze profesjonalistów pociechy będą mogły poznawać świat w sposób nietypowy i taki, który nigdy im się nie znudzi. Ekoraj ma być szczęśliwą krainą dla maluchów, gdzie wiedzę będą zdobywać poprzez zabawę, a każdy kolejny dzień spędzony w przedszkolu w Bogdanowie, to dzień pełen wrażeń, smacznych i zdrowych posiłków i nowych doświadczeń.  Dla Przedszkola Ekoraj najważniejsze jest stworzenie przyjaznego, bezpiecznego i inspirującego otoczenia do rozwoju dziecka i warunków by czuły się jak „w  drugim domu”, do którego chce się wracać, bo tam kadra Ekoraju  będzie na nie czekać z uśmiechem.

Nasze atuty:

  1. Opieka nad dziećmi w systemie całodziennym od poniedziałku do piątku, w godz. od 6.00 do godz.17.00 (z możliwością wydłużenia za dodatkową opłatą). Istnieje możliwość ustalenia ilości godzin oraz liczby dni w tygodniu, w których będą Państwo przyprowadzać swoje maluchy.
  2. Zróżnicowany program dnia - zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe i edukacyjne. Wszystkie zajęcia odbywają się w formie miłej i wesołej zabawy.
  3. Bezpieczeństwo - lokal w pełni przystosowany do wieku i potrzeb Państwa pociech, a pomieszczenia i ich wyposażenie posiadają niezbędne atesty.
  4. Dbamy o sprawność i aktywność fizyczną dzieci - posiadamy salę do zabaw i plac zabaw.
  5. Wyżywienie dostosowane do Państwa oczekiwań - z wykorzystaniem profesjonalnej firmy cateringowej lub samodzielnego dostarczania.
  6. Możliwość skorzystania z bezpłatnych zajęć adaptacyjnych.

 

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.