Wielki piknik rodzinny

Wielki piknik rodzinny Wielki piknik rodziny

W sobotę 7 czerwca odbył się w naszym przedszkolu WIELKI PIKNIK RODZINNY z okazji Dnia Dziecka.

Klaun, zjeżdżalnie, wata cukrowa, warkoczyki dla dziewczynek, ogromne bańki mydlane, nauka chodzenia na szczudełkach, przeciąganie liny i wiele innych atrakcji nie dawały końca radości wszystkim uczestnikom. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Kiedy najmłodsze pociechy bawiły się z Klaunem rodzice mieli możliwość skorzystania z chwili relaksu polegającym na masażu rezonansem.

„Wielki Piknik” na długo pozostanie w naszej pamięci.

Wielki piknik rodzinny Wielki piknik rodzinny Wielki piknik rodzinny Wielki piknik rodzinny Wielki piknik rodzinny Wielki piknik rodzinny Wielki piknik rodzinny Wielki piknik rodzinny Wielki piknik rodzinny Wielki piknik rodzinny Wielki piknik rodzinny Wielki piknik rodzinny Wielki piknik rodzinny Wielki piknik rodzinny