Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach

Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach

Jednym z celów podstawy programowej jest wdrażanie dzieci do dbałości o bezpieczeństwo swoje oraz innych. Dziecko powinno wiedzieć jak zachować się w sytuacji zagrożenia oraz do kogo zwrócić się o pomoc. Aby zrealizować te cele 20 maja wybraliśmy się z wycieczką do Straży Pożarnej. Dzieci dowiedziały się wielu informacji dotyczących pracy strażaka, wysłuchały którymi pojazdami strażacy wyjeżdżają do wypadków, a jakimi gaszą pożary.

Dzieciaki obejrzały również wyposażenie pojazdów oraz niezbędne do pracy urządzenia. Po takiej wycieczce wszystkie dzieci zgodnie przyznały, że ten zawód bardzo im się podoba, a niejedno dziecko w przyszłości chciałoby pracować w Straży.

Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Obornikach