Światowy Dzień Ziemi

Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi

Obchodziliśmy go również w naszym przedszkolu, było wiele konkursów i zabaw na świeżym powietrzu. Największą atrakcją było rozstrzygnięcie konkursu na eko-robota. Przyznano cztery nagrody główne: 1 miejsce zajął Julian Gawłowicz, 2 miejsce zajęły ex aequo Anielka Michalska i Ola Karczewska, 3 miejsce zajął Antoś Janiszewski, 4 miejsce - Adrian Stepka. Pozostali uczestnicy dostali nagrody pocieszenia. Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu konkursu!

 

Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi Światowy Dzień Ziemi