Przedświąteczny tydzień

Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień w przedszkolu

zaczęliśmy od wprowadzenia wiosennego nastroju, wykonując wiosenne dekoracje, ponieważ za oknem wciąż panuje zimowa aura. Kiedy w sali zogościła wiosna, zabraliśmy się do przygotowań wielkanocnych. Dzieci wykonały palmy, pisanki, zające i upiekły babkę. W środę 27 marca, mimo śniegu zawitał zając z prezentami. Przedszkolaki miały wiele radości szukając ukrytych prezentów. Później było wiele zabaw. Dzień zakończyliśmy chwilą relaksu, przy świątecznym poczęstunku.

 

Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień Przedświąteczny tydzień