Drzwi otwarte w Przedszkolu Ekoraj

Drzwi otwarte w Przedszkolu Ekoraj Drzwi otwarte w Przedszkolu Ekoraj

17 marca odbyły się drzwi otwarte dla rodziców i dzieci. Podczas spotkania nie tylko rodzice mogli zapoznać się z placówką, jej organizacją, warunkami edukacji ale także dziecko mogło zacząć oswajać się z rówieśnikami i nowym otoczeniem. Na spotkaniu były organizowane wszelkiego rodzaju zabawy i atrakcje dla maluchów, a także co nieco dla rodziców, czyli spotkanie informacyjne i spotkanie z kadrą. Rodzice mieli szansę na świadomy dobór odpowiedniego przedszkola dla swojego malucha.

 

Wszystkich zainteresowanych, którzy nie wzięli udziału w drzwiach Otwartych informujemy, że placówkę można odwiedzać od poniedziłku do piątku po Wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu. Przypominamy również, że organizowane są bezpłatne godziny Adaptacyjne, dla wszystkich, którzy zapisali swoje dzieci do naszego Przedszkola jak również dla tych którzy jeszcze nie podjęli decyzji do Którego przedszkola zapisać dziecko.

Drzwi otwarte w Przedszkolu Ekoraj Drzwi otwarte w Przedszkolu Ekoraj Drzwi otwarte w Przedszkolu Ekoraj Drzwi otwarte w Przedszkolu Ekoraj Drzwi otwarte w Przedszkolu Ekoraj Drzwi otwarte w Przedszkolu Ekoraj Drzwi otwarte w Przedszkolu Ekoraj Drzwi otwarte w Przedszkolu Ekoraj Drzwi otwarte w Przedszkolu Ekoraj Drzwi otwarte w Przedszkolu Ekoraj Drzwi otwarte w Przedszkolu Ekoraj Drzwi otwarte w Przedszkolu Ekoraj Drzwi otwarte w Przedszkolu Ekoraj Drzwi otwarte w Przedszkolu Ekoraj Drzwi otwarte w Przedszkolu Ekoraj Drzwi otwarte w Przedszkolu Ekoraj Drzwi otwarte w Przedszkolu Ekoraj