Wycieczka do schroniska dla zwierząt AZOREK

Przedszkolaki w schronisku dla zwierząt AZOREK Przedszkolaki odwiedziły schronisko dla zwierząt AZOREK w Obornikach.

Przekazały karmę dla zwierząt, która pochodziła ze zbiórki, która odbyła się na terenie przedszkola. Dzieci miały możliwość obejrzeć przebywające w schronisku psy. Pracownik schroniska opowiedział, w jaki sposób dostają się tam zwierzęta.
Dzieci zapewniły, że na tej jednej akcji nie poprzestaną, ponieważ wiedzą, że zwierzętom trzeba pomagać i nie wolno ich krzywdzić.

 

Organizatorom wycieczki dokładnie o to chodziło, aby uwrażliwić dzieci na krzywdę zwierząt, jednym słowem wizyta w schronisku przyniosła oczekiwany rezultat i sprawiła wiele radości maluchom.

Przedszkolaki w schronisku dla zwierząt AZOREK Przedszkolaki w schronisku dla zwierząt AZOREK Przedszkolaki w schronisku dla zwierząt AZOREK Przedszkolaki w schronisku dla zwierząt AZOREK Przedszkolaki w schronisku dla zwierząt AZOREK Przedszkolaki w schronisku dla zwierząt AZOREK Przedszkolaki w schronisku dla zwierząt AZOREK Przedszkolaki w schronisku dla zwierząt AZOREK Przedszkolaki w schronisku dla zwierząt AZOREK Przedszkolaki w schronisku dla zwierząt AZOREK Przedszkolaki w schronisku dla zwierząt AZOREK Przedszkolaki w schronisku dla zwierząt AZOREK Przedszkolaki w schronisku dla zwierząt AZOREK Przedszkolaki w schronisku dla zwierząt AZOREK Przedszkolaki w schronisku dla zwierząt AZOREK Przedszkolaki w schronisku dla zwierząt AZOREK Przedszkolaki w schronisku dla zwierząt AZOREK Przedszkolaki w schronisku dla zwierząt AZOREK Przedszkolaki w schronisku dla zwierząt AZOREK Przedszkolaki w schronisku dla zwierząt AZOREK

Jako wyraz podziekowania dzieci dostały dyplom.

Podziękowania dla Przedszkola Ekoraj w Bogdanowie